logo-2.png

 

Lombard Koszalin , skup i sprzedaż

Skupujemy złoto, biżuterię, kamienie szlachetne, zegarki, monety, telefony, laptopy i inny sprzęt RTV czy AGD

Lombard Koszalin , pożyczki pod zastaw

Udzielamy pożyczek pod zastaw ruchomości oraz nieruchomości.Pod zastaw mieszkań w Warszawie i okolicach, działek a także złota, aut, telefonów i laptopów.

 

 

W życiu różnie bywa, a trudne wydarzenia losowe nas nie oszczędzają . 


Jeśli straciłeś płynność finansową a nie możesz czekać na bankową decyzję kredytową , boisz się chwilówek z pomocą przyjdziemy właśnie my...
Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na współpracę i zawsze pomagamy w potrzebie. Udzielamy pożyczek lombardowych oraz skupujemy ruchomości i nieruchomości ! 
Mamy referencyjne warunki które ustalamy indywidualnie !

 

 

Działamy na rynku od ponad piętnastu lat, i zdobyliśmy zaufanie już wielu klientów z najbliższej okolicy, jak i takich, którzy przyjeżdżają z odleglejszych zakątków  województwa ze względu na naszą atrakcyjną ofertę. Skup przedmiotów nawet do 60% ich wartości,  bardzo miła i kompetentna obsługa , Punkt na dworcu który pracuje nawet w święta i niedziele . Jesteśmy zawsze dostępni . Zawsze dochodzimy do porozumienia z klientem starając się by interes był kożystny dla obu stron . Bez zaświadczeń o zarobkach, wyciągów bankowych czy jakichkolwiek dokumentów potwierdzających dochodów. Bez analizy Twojej historii kredytowej oraz raportu BIK możliwość przedłużenia każdej umowy. Chęć pomocy w każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji.

_e751c7c2-e8f7-4fed-b3a3-1f5f2d7cec21.jpg
_ed8ef657-7194-433f-aec4-395f08ec2994.jpg

Doskonale rozumiemy problemy naszych klientów...Ofertę swoją kierujemy do klientów indywidualnych jak również do firm. W świadczonych usługach jesteśmy elastyczni. Nasz lombard charakteryzuje się profesjonalnym i  wykwalifikowanym personelem oraz miłą obsługą. Cała kwota wyceny zastawu wypłacana jest do rąk własnych klienta a spłatę ustalamy wspólnie na dogodny termin.
Dzięki naszej pożyczce będą mieli Państwo możliwość odmienienia swojego życia oraz rozwiązania najpilniejszych potrzeb finansowych .